Katrineholms Ekipagens Tävlingsresultat 2019
 
Lycka till under år 2019 alla Katrineholms ekipage!
Har du också tävlat? Skicka dina resultat till PR/Info
 
Resultat 2018 - 2017 - 20162015 - 201420132012 - 2011 - 2010
 
Datum/Plats Förare Hund Gren Klass Plac Poäng/fel
 6/10 Katrineholm  Kristina Berggren  Bissvargens Corona Borealis  Lydnad start  3  181 uppflytt
 6/10 Katrineholm  Maria Fordman  Vargsubackens Obssesion  Lydnad  1  2  268,5 p 1:a pris
 28/9 Linköping  Kristina Berggren  Arvslindans Thunderstorm  Freestyle  2  4  24,7 uppflytt
 28/9 Linköping  Kristina Berggren  Arvslindans Thunderstorm  Freestyle  2  7  23,8 uppflytt FD
 28/9 Eskilstuna  Anna-Mia Jonsson  Chaska Korítsi  Rallylydnad mästare  3  98 kvalificerande
 28/9 Eskilstuna  Anna-Mia Jonsson  Chaska Korítsi  Rallylydnad mästare  12  96 kvalificerande
 25/8 Jönköping  Anna-Mia Jonsson  Lovlipon Cayenne  Rallylydnad avancerad  5  80 kvalificerande
 25/8 Jönköping  Anna-Mia Jonsson  Chaska Korítsi  Rallylydnad mästare  6  96 kvalificerande
 24/8 Jönköping  Anna-Mia Jonsson  Lovlipon Cayenne  Rallylydnad avncerad  14  83 kvalificerande
 24/8 Jönköping  Anna-Mia Jonsson  Chaska Korítsi  Rallylydnad mästare  10  96 kvalificerande
 18/8 Frövi  Malin Karlsson  Peak'Nstuff Miss Link  Agility hopp 1  4  0 fel pinne
 18/8 Frövi  Malin Karlsson  Peak'Nstuff Miss Link  Agility agility 1  6  0 fel pinne
 11/8 Linköping  Gun Bengtsson  Gränsvallarens Yrsnö  Spår elit  1  553,5 cert
 10/8 Flen  Malin Karlsson  Peak'Nstuff Miss Link  Rallylydnad  nybörjare  7  82 kvalificerande
 10/8 Flen  Malin Karlsson  Peak'Nstuff Miss Link  Rallylydnad nybörjare  1  96 kvalificerande
 3/8 Norrköping  Malin Karlsson  Peak'Nstuff Miss Link  Rallylydnad nybörjare  7  87 uppflyttad
 14/7 Flen  Kristina Berggren  Arvslindans Thunderstorm  Lydnad  1  4  270, 1:a pris
 14/7 Flen  Maria Perzon  Maråsens Uller  Lydnad start  7  162 uppflyttad
 14/7 Flen  Marie Sandberg  Ebonsbackens Doris  Lydnad  1  8  264, 1:a pris LD
 11/7 Fagersta  Malin Karlsson  Peak'Nstuff Miss Link  Agility hopp 1  3 0 fel pinne uppflyttad
 11/7 Fagersta  Malin Karlsson  Peak'Nstuff Miss Link  Agility hopp 1  4  0 fel pinne
 30/5 Eskilstuna  Malin Karlsson  Peak'Nstuff Miss Link  Agility agility 1  3  0 fel pinne
 26/5 Katrineholm  Marie Gustafsson  Bageriets Opera  Spår appell  4  190,5 uppflyttad
 18/5 Nyköping  Gun Bengtsson  Gränsvallarens Yrsnö  Spår elit  1  593,25 spårchamp.
 18/5 Nyköping  Peter Rönnbäck   Norpatorpd Brallis  Spår elit  4  562,5 cp
 5/5 Katrineholm  Johanna Elander  Västerängs Organized Chaos  Lydnad  1  1  283, 1:a pris
 5/5 Katrineholm  Wilma Thorin  Gardenia Garden's Nereus  Lydnad start  2  177 uppflytt
 5/5 Katrineholm  Victoria Häger  Trolleyes Nils  Lydnad start  5  160 uppflytt
 4/5 Eskilstuna  Anna-Mia Jonsson  Chaska Korítsi  Lydnad start  3  174,5 uppflytt
 4/5 Eskilstuna  Anna-Mia Jonsson  Chaska Korítsi  Lydnad start  4  184 uppflytt
 28/4 Katrineholm  Jessica Andersson  Eminems Dunder  Spår lägre  2  471,25 uppflytt
 27/4 Katrineholm  Peter Rönnbäck  Norpatorpd Brallis  Spår elit  3  563,5 cp
 24/2 Kungsör  Kristina Berggren  Arvslindans Thunderstorm  Rallylydnad avancerad  7  93 kvalificerande
 24/2 Kungsör  Kristina Berggren   Arvslindans Thunderstorm   Rallylydnad  avancerad  12  84 kvalificerande
 24/2 Kungsör  Kristina Berggren   Arvslindans Thunderstorm   Freestyle  2  11  22,7 uppflytt 
 24/2 Kungsör  Kristina Berggren  Arvslindans Thunderstorm  Freestyle  2  5  22,85 uppflytt
 18/2 Kungsör  Anna-Mia Jonsson  Lovlipon Cayenne  Rallylydnad fortsättning  11  91 kvalificerande 
 18/2 Kungsör  Anna-Mia Jonsson  Lovlipon Cayenne  Rallylydnad fortsättning  18  87 kvalificerande
 12/1 Karlstad  Anna-Mia Jonsson  Chaska Korítsi  Rallylydnad mästare  2  99 kvalificerande
12/1 Karlstad Anna-Mia Jonsson  Chaska Korítsi  Rallylydnad mästare  17  92 kvalificerande